Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda lag för Para Mixed-DM 2019

Tillbaka

Följande lag är anmälda till Para Mixed-DM 2019:

  Namn Klubb Klass Start
1. Anna-Karin Bäck BK Bus Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Stefan Hellman BK Bus    
2. Anna-Leena Haataja SK Nova Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Daniel Pettersson SK Nova    
3. Beata Silemo Täby BwK Hcp Söndagen den 3 februari 08:45
  Filip Petersson Täby BwK    
4. Camilla Nilsson BK Lindarna Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Christian Åström BK Lindarna    
5. Camilla Salkert BK Lindarna Hcp Söndagen den 3 februari 08:45
  Tommy Lindström BK Lindarna    
6. Caroline Dahlström Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 11:15
  Conny Nilsson Norsborgs AIK    
7. Catarina Karlsson Täby BwK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Mats Axelsson Täby BwK    
8. Emelie Egeberg SK Nova Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Tobias Knaerkegaard SK Nova    
9. Frida Ek Kofod SK Nova Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Daniel Hägerbäck SK Nova    
10. Hanna Jonsson Täby BwK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Daniel Widberg Täby BwK    
11. Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Tony Jubel Norsborgs AIK    
12. Lena Sommargren Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK    
13. Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 11:15
  Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK    
14. Lisa Dahl BK Lindarna Hcp Söndagen den 3 februari 08:45
  Mikael Thurfors BK Lindarna    
15. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Hcp Söndagen den 3 februari 11:15
  Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK    
16. Louise Andersson Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 11:15
  Mikael Andersson Norsborgs AIK    
17. Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 11:15
  Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK    
18. Marianna Ernemar BK Bus Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Eric Plantin BK Bus    
19. Mikaela Gunnars Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 11:15
  Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK    
20. Miriam Epstein Täby BwK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Michael Strömhielm Täby BwK    
21. Sari Nurmi Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Stefan Westerdahl Norsborgs AIK    
22. Sinem Youssnf BK Bus Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Johan Hillborg BK Bus    
23. Susanne Englund BK Lindarna Hcp Söndagen den 3 februari 08:45
  Hans Erik Jacobson BK Lindarna    
24. Susanne Karlsson BK Bus Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Mikael Holma BK Bus    
25. Therese Liljeholm BK Lindarna Hcp Söndagen den 3 februari 08:45
  Anders Fougner BK Lindarna    
26. Victoria Valverde Norsborgs AIK Hcp Söndagen den 3 februari 10:00
  Kasper Schweighofer Norsborgs AIK